Açılış / Kapanış 09:00-18:00 Pazar Kapalı

Direksiyon Sistemlerinde Direksiyon Kutusu Tamiri

Uzun yıllar kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan firmamız direksiyon kutusu tamiri alanında en son sistem teknolojik değişimler ile hizmet vermektedir.

Direksiyon kutusu tamiri hizmetlerinde kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde güven içinde sunmakta olan firmamız ile her konuda iletişime geçebilirsiniz. Direksiyon araçların düzenli olarak yolunda gitmesi için gerekli olan mekanizma sistemi olmaktadır. Her türlü marka ve model araçların yaşamasının mümkün olduğu direksiyon kutusu arızaları için firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tamir hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Direksiyon Kutusu Tamiri Hizmetlerinde Uzmanlık

Araçları düzenli olarak çalışması ve yön bulmasını sağlayan direksiyon kutusu araçların olmazsa olmaz olan en önemli mekanizmalarıdır. Araç yönünü değiştirmek için gerekli olan bu sistem istenmeyen durumlarda arıza göstermektedir. Bundan dolayı araç hem yön değiştirmekte hem de düzgün yolunda gitmesi imkansız olmaktadır. Direksiyon sistemi araç içinde en fazla çalışan ve en çok arızaya sebebiyet veren parçaların başında gelmektedir.

Direksiyon kutusunda meydana gelen boşluk direksiyonu çevirirken ses, direksiyon sertleşmesi, toparlama sorunu ve direksiyon kutusu yağ kaçağı gibi arızalar göstermektedir. Direksiyon kutusu tamiri hizmetleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Her türlü arıza sorunlarının en kısa sürede çözüme ulaştığı firmamızdan en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde güven içinde alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon kutusu arızalarında araç çalışmakta zorlanır ve istem dışı yönlere gidebilir. Bunların yanı sıra farklı arızaların meydana gelmesi de mümkün olmaktadır. Bu arızların önüne geçmek için hiç vakit kaybetmeden uzman kişilerden yardım almaktır.


  • Direksiyonda boşluk gibi arızalar ortaya çıkmaktadır.

  • Direksiyon simidi sağa ya da sola çevrilirken takılır,

  • Direksiyonun tek yönlü olarak sert olması,

  • Yağa kaçağı,

  • Direksiyon sertlik ve kendini sıkma,

  • Direksiyonun toplamaması döndüğü tarafta kalması,
  • Direksiyon kutusu tamiri fiyatları firmamızda çok daha uygun olup kesinlikle bütçeleri zorlamaz. Her türlü model aracın gerekli olan tamir hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.