Açılış / Kapanış 09:00-18:00 Pazar Kapalı

Citroen Direksiyon Kutusu Tamiri

Citroen marka araçlarınızda direksiyon hakimiyetinde zorlanıyorsanız direksiyon kutusunun arızalı olduğunu söyleyebiliriz.

Citroen direksiyon kutusu tamiri için uzman bir araç servisi arıyorsanız sizlere gereken desteği sunabiliriz. Direksiyon kutusu tamiri ile araçlarınızı çok daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Her aracın direksiyon sistemi bulunur. Direksiyon kutusunda meydana gelebilecek arıza sonrasında yenisi ile değiştirmek yerine tamir desteğinden yararlanabilirsiniz. Merkezimiz uygun fiyatlarda direksiyon kutusu tamiri hizmetini sunabiliriz. Direksiyon kutusu iyi bir sürüş ve direksiyon hakimiyeti için son derece önemlidir.

Direksiyon kutusu son derece komplike bir sistemdir. Bu nedenle uzman olmayan kişiler tarafından tamirat yapılası diğer parçalarında arızalanmasına neden olabilir. Hangi parçanın direksiyon sisteminde arıza meydana getirdiği uzman ustalarımız tarafından kontrol edilir.

Türkiye’nin en iyi oto servislerinden bir tanesiyiz. Bu alanda uzman kadromuzla sizlere gereken desteği verebiliriz. Direksiyon kutusu tamiri konusunda başarıl çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Araç hakimiyetini daha da zor hale getiren direksiyon kutusu arızalarını sona erdirebiliriz.

Elektrikli Direksiyon Kutusu Tamiri

Direksiyon kutusu arızasında ilk olarak ses kendisini belli edecektir. Araç kontrolünde zorluk yaşıyorsanız bu sistemde problem olduğundan bahsedebiliriz. Citroen direksiyon kutusu tamiri bu noktada zorunlu hale gelecektir. Direksiyon kutusu tamiri yapılmaması durumunda aracınız muayeneden geçmeyecektir.

Hidrolik direksiyon sistemleri günümüzde elektrikli direksiyon sistemlerine dönüşmeye başladı. Elektrikli direksiyon sistemlerinin sunduğu avantajlar nedeniyle dolayı üretici firmalar bu sistemi daha fazla tercih etmektedir.

Hidrolik direksiyonlara göre daha kolay kontrol imkanı sunan elektrikli direksiyon sistemlerinde yaşanacak arızalara müdahalede bulunmak gerekir. Bu konuda tecrübesi bulunmayan kişilerden mutlaka uzak durunuz. Servisimizde direksiyon kutusunda ortaya çıkacak tüm sorunlara müdahalede bulunabiliriz. Ayrıca tamir hizmetlerimizde sizlere parça değişim garantisini de veriyoruz.

Direksiyon kutusu tamirat desteği burada sizlerle bir araya geliyor. Citroen marka araçlarınız için gerekli profesyonel desteği bizlerden alabilirsiniz. Direksiyon kutuları karmaşık yapıları nedeniyle zor bir tamir aşamasından geçer. Bizde direksiyon kutusu tamiri ile bu sorunları tamamen sona erdirebilirsiniz. İnternet üzerinden tamir talebinde bulunarak gerekli yardımı kolayca alabilirsiniz.

Telefon Telefon