Açılış / Kapanış 09:00-18:00 Pazar Kapalı

BMW Direksiyon Kutusu Tamiri

BMW marka araçlarda direksiyon kutusu zamanla bozulabiliyor. Bu tür durumlarda direksiyon kutusu tamiri yapabiliriz.

Direksiyon kutusu tamiri alanında tüm uzmanlığımızla sizlerin yanındayız. Direksiyon araçların en önemli parçalarından bir tanesidir. Direksiyon simidinden gelen yön komutunun verilmesini sağlayan bu mekanik parçalar zamanla yıpranabilir. Direksiyon kutusu oldukça pahalı mekanizmalar arasındadır. Direksiyon kutusu fiyatları BMW marka araçların modeline göre değişiklik gösterir. Direksiyon kutusunun çok pahalı olması tamir hizmetinin daha fazla öne çıkmasını sağlamıştır. Biz bu konuda sizlere yardımcı olabiliriz. BMW direksiyon kutusu arıza tespit işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Direksiyon Sistemini Oluşturan Parçalar Nelerdir?

Hidrolik direksiyon sistemi, aracın döndürülmesini sağlar. Bu sistem tek başına hareket etmez. Araç sahibi tarafından direksiyon simidine güç uygulanması gerekir. Hidrolik direksiyon sistemi bir çok parçadan bir araya gelir. Direksiyon kutusu sistemde yer alan dişlilerin dönme hızını ayarlar. Böylece istenilen yöne araç döndürülür.

Firmamız direksiyon kutularında ortaya çıkan tüm sorunlara müdahalede bulunabilir. Bu alanda donanımlı ekiplerimizle sizlerin yanındayız. Direksiyon kutularında ihtiyacınız olan konforlu tamirat desteği sizleri bekliyor. Direksiyon kutusu tamiri çok daha ekonomik bir uygulamadır.

Hidrolik Direksiyon Kutusu Tamiri

Hidrolik direksiyon kutusu tamiri konusunda uzun zamandır başarılı bir hizmet veriyor. Direksiyon kutularınızı çok daha uygun fiyata işlenebilir hale getirebilirsiniz. Tamir uygulamaları son derece ekonomiktir. Hidrolik direksiyon sistemi aracınızda doğru bir kontrol desteği sunar. Hidrolik direksiyon tamiri, elektrikli sistemlere göre daha zor tamir edilir. Bu nedenle mutlaka uzmanlardan destek almanız gerekir. Hangi parçanın direksiyon sisteminde arıza meydana geldiğini biz çözebiliriz.

BMW marka araçlarınız için direksiyon kutusu tamir desteğini başarılı bir şekilde sunabiliriz. Firmamız, bu alanda seçkin markalardan biri olmayı başarmıştır. Müşterilerimizi memnun etmek için her zaman en iyi çözümleri sunarız. İnternet adresimizi ziyaret ederek tamir uygulamalarımız hakkında detaylara erişebilirsiniz. Direksiyon kutusu tamirimiz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ustalarımız direksiyon kutularını detaylı olarak inceliyor ve müdahalede bulunuyor. Direksiyon kutularınız arızalandığı zaman direksiyon kutusu tamiri hizmetlerinden anında yararlanabilirsiniz. Tamir hizmetleri için şimdi randevu oluşturabilirsiniz.

Telefon Telefon